Akmens dangos įrengimas

_

Ar dažnai, eidami Vilniaus ar Kauno senamiesčio gatvelėmis, susidomėję žiūrite į originalų akmens grindinį? Viskas yra įmanoma ir tokį patį galite turėti savo kieme. Lauko akmens dangos įrengimas atliekamas gana greitai.

Akmens dangos įrengimas

Lauko akmens dangos įrengimas

Mūsų komanda atlieka visus akmens dangos įrengimo darbus: projektuoja būsimos dangos zonas, padeda tikslingai išnaudoti esamą plotą, įrengia akmens dangą bei teikia jos priežiūros paslaugas. Taip pat įrengiame akmeninius laiptus ir atramines sieneles. Dirbame naudodami profesionalius ir modernius įrankius bei techniką.

Dažniausiai žmonės pageidauja įrengti granito ir lauko akmens grindinius. Granito spalvinė gama yra labai plati. Ekonomiškumu ir atsparumu gamtos veiksniams granitas nė kiek nenusileidžia kitokių medžiagų dangai, todėl granito grindinys pateisins visus Jūsų lūkesčius ir tarnaus ilgus metus. Granitas naudojamas grįsti gatves, šaligatvius ir kiemus.

Klientų atsiliepimai

Lauko akmens grindinius siūlome rinktis tiems žmonėms, kurie nori turėti dalelę natūralios gamtos ir suteikti savo kiemo ar sodybos aplinkai sendinimo efektą. Lauko akmens grindinys yra itin ekonomiškas. Šios medžiagos galima rasti apsidairius akmenuotuose Lietuvos laukuose. Pakanka skirti šiek tiek laiko, ir jūs susirinksite įvairaus atspalvio akmenis grindinio įrengimui.

Akmens dangų įrengimas buvo atliktas Kaune, Vilniuje, Kėdainiuose bei kitose Lietuvos vietose. UAB “Minvalda” gali didžiuotis savo atliktais darbais, nes klientai mielai rekomenduoja mus savo pažįstamiems žmonėms ir gerai atsiliepia apie mūsų specialistų atliktą darbą. Pažiūrėkite atliktų darbų galeriją >>

Lauko židiniai

Kodėl mes?

_

Atliekame visus darbus nuo aplinkos sutvarkymo projekto įgyvendinimo iki jos priežiūros.

Esame statybų įmonė, kurioje dirba pripažinti savo srities specialistai.
Parašykite žinutę kontaktų formos laukelyje ir jums pateiksime individualų pasiūlymą arba paskambinkite telefonu susitarti dėl susitikimo.


Mūsų projektai

_

Idėjas ir vizijas pavertėme nepakartojama realybe. Pamatyti daugiau>>

Visada laukiame jūsų

_

El. paštu, telefonu arba tiesiog atvykite pas mus bet kada, kada panorėsite.

Adresas

Kauno g. 30E,
LT-57244 Kėdainiai

El. paštas

minvalda@gmail.com
www.minvalda.com

Telefonai

+370 682 42352
+370 682 68750

Darbo laikas

Pr.- Pn. 8.00-17.00
Št., Sk. Nedirbame