Darbai iš akmens

_

Kartais akmenys sode yra tokie įprasti, kad dažnai mes negalvojame, kaip juos panaudoti kaip puošybinį elementą. Bet šiek tiek fantazijos, šiek tiek pastangų ir akmuo gali tapti nuostabiu aplinkos dekoru. Tiesiog darbai iš akmens gali pakeisti vaizdą.

Gaminiai iš akmens_Baseinas

Svarstote, kaip patobulinti ir papuošti savo kiemą, paslėpti mažus reljefo nelygumus? Viskas paprasta. Mes įgyvendinsime Jūsų svajonę nedelsdami. Tiesiog įrengsime baseinėlį, alpinariumą ar kokį nors kitą akmeninį kiemo akcentą!

Lietuvoje plačiai paplitusi praktika alpinariumus derinti su mažais baseinėliais ar kriokliais. Teisingai suderinus vieną ir kitą, galima pasiekti rezultatą, kuris ilgai džiugina ne tik Jus, bet ir Jūsų draugus bei kaimynus.

Įrengus alpinariumą, jūsų kiemo vaizdas atgyja džiugindamas augalų aromatais ir įvairiomis spalvomis. Darbai iš akmens tikrai daro stebūklus.

Renkantis augalus ir akmenis alpinariumui, rekomenduojama atsižvelgti į jų dydį bei suderinamumą bei dirvos tinkamuma. Jeigu alpinariumas nedidelis, tuomet svarbu nepersistengti su augalu auksčiu ir tankumu.

Augalai, pasodinti alpinariume, neturi būti kilę iš kalnų, tačiau tuo pat metu jie turi imituoti kalnų augmeniją. Paprastai sodinami tokie augalai kaip nykštukinė kalninė pušis, šliaužiantis kadagys, vakarinė tuja, šliaužiantis gluosnis, kiparisas, viržynai ir kt.

Alpinariumas gali būti laisvos arba geometrinės formos. Pirmasis variantas atrodo labiau harmoningas ir natūralus. Jis labiau tinka lietuviškam kraštovaizdžiui.

Akmens darbai

Kodėl mes?

_

Atliekame visus lauko darbus nuo aplinkos sutvarkymo projekto įgyvendinimo iki jos priežiūros.

Esame statybų įmonė, kurioje dirba pripažinti savo srities specialistai.
Parašykite žinutę kontaktų formos laukelyje ir jums pateiksime individualų pasiūlymą arba paskambinkite telefonu susitarti dėl susitikimo.


Mūsų projektai

_

Idėjas ir vizijas pavertėme nepakartojama realybe.

Visada laukiame jūsų

_

El. paštu, telefonu arba tiesiog atvykite pas mus bet kada, kada panorėsite.

Adresas

Kauno g. 30E,
LT-57244 Kėdainiai

El. paštas

minvalda@gmail.com
www.minvalda.com

Telefonai

+370 682 42352
+370 682 68750

Darbo laikas

Pr.- Pn. 8.00-17.00
Št., Sk. Nedirbame