Lauko židiniai

_

Lauko židiniai puošia vidaus kiemus, sukuria jaukumo atmosferą, kurioje kiekvienas gali mėgautis šiluma, šviesa bei šventine nuotaika bet kuriuo metų laiku, įskaitant snieguotą žiemą.

Lauko židiniai

Dažnai lauko židinys tampa puikiu kiemo puošybos elementu. Todėl lauko židinio statybai tinkamiausias metas yra vidurvasaris, kada lauke kaitina saulė, o oro temperatūra pakyla auksčiau 25°C.

Tokiu atveju židinio mūrijimui skirtas skiedinys džiūsta greičiau, o mūro darbus galima atlikti keliomis plytų ar akmenų eilėmis iš karto. Lauko židinio statybų darbai uųtrunka priklausomai nuo pasirinktų medžiagų. Židinį iš plytų užtrumka pastatyti nuo 1 iki 2 savaičių. Lauko akmenų židinys pareikalaus šiek tiek daugiau laiko ir darbo.

Taip pat labai svarbu pasirinkti tinkamą vietą lauko židinio statybai. Rekomenduojama, kad jo priekinė dalis būtų atsukta į rytų puse ir stovėtų užuovejoje. Tokiu atveju bus apsisaugoma nuo kritulių ir nepalankaus vėjo.

Plytinis židinys jo savininkui kainuos mažiau nei iš lauko akmenų, tačiau jis atrodo ne blogiau. Jo dizainas originalus ir dera prie kaimiško stiliaus.

Jei nuspręsite židinį statyti iš šviesių plytų, tai gali sukelti nepatogumų ateityje. Plytos apsineša suodžiais, todėl jas tenka perdažyti beveik kasmet. Norint išvengti viso to rekomenduojame rinktis tamsesnes plytas ar lauko akmenis. Lauko židinio priežiūra nėra sudėtinga. Tiesiog pakanka išvalyti pelenus bei kaminą.

Mūsų specialistai padės Jums išsirinkti tinkamiausią lauko židinio variantą, išrinks jo statymo vietą bei įkomponuos į Jūsų kiemo kraštovaizdį ir laiku atliks visus statybų darbus.

lauko židinys

Kodėl mes?

_

Atliekame visus lauko darbus nuo aplinkos sutvarkymo projekto įgyvendinimo iki jos priežiūros.

Esame statybų įmonė, kurioje dirba pripažinti savo srities specialistai.
Parašykite žinutę kontaktų formos laukelyje ir jums pateiksime individualų pasiūlymą arba paskambinkite telefonu susitarti dėl susitikimo.


Mūsų projektai

_

Idėjas ir vizijas pavertėme nepakartojama realybe.

Visada laukiame jūsų

_

El. paštu, telefonu arba tiesiog atvykite pas mus bet kada, kada panorėsite.

Adresas

Kauno g. 30E,
LT-57244 Kėdainiai

El. paštas

minvalda@gmail.com
www.minvalda.com

Telefonai

+370 682 42352
+370 682 68750

Darbo laikas

Pr.- Pn. 8.00-17.00
Št., Sk. Nedirbame