Įgyvendinti projektai

_

Įrengta tūkstančiai kvadratinių metrų gerbūvio žmonių komfortiškam ir harmoningam gyvenimui.

Kodėl mes?

_

Atliekame visus lauko darbus nuo projekto įgyvendinimo iki priežiūros.

Esame statybų įmonė, kurioje dirba pripažinti savo srities specialistai.
Parašykite žinutę kontaktų formos laukelyje ir jums pateiksime individualų pasiūlymą arba paskambinkite telefonu susitarti dėl susitikimo.


Paslaugos

_

Atliekame visus lauko darbus nuo projekto įgyvendinimo iki priežiūros. Apie kompaniją >>

Trinkelių klojimas

Trinkelių klojimas

SPALVINGI RAŠTAI

Betoninių trinkelių klojimas – vienas iš būtinų gyvenamosios zonos darbų, padarančių Jūsų namų aplinką estetišką bei užtikrinantis patogų judėjimą kieme bei automobilio parkavimą!

Akmens dangos įrengimas

Akmens dangos

ETNO STILISTIKA

Kaip dažnai, eidami senamiesčio gatvelėmis, atkreipiate dėmesį į originalų akmens grindinį? Tokį patį galite turėti tiesiog savo kieme. Tai, tarsi istorijos tęsinys, išdėliotas iš lietuviškų akmenų.

Apželdinimas

Apželdinimas

ŽELDINIŲ PASAULIS

Naudojant augalus kraštovaizdžio dizaine, svarbu neprarasti stiliaus jausmo ir sukurti kompozicijas, kurios sėkmingai papildys viena kitą ir sukurs iš pradžių sumanytą įvaizdį jūsų kieme ar sodyboje.

Lauko židiniai

Lauko židiniai

MALONI ATMOSFERA

Lauko židinys puošia vidaus kiemą, sukuria jaukumo atmosferą, kurioje jūs ir jūsų svečiai gali mėgautis šiluma, šviesa bei šventine nuotaika bet kuriuo metų laiku, įskaitant snieguotą žiemą.

Darbai iš akmens

Darbai iš akmens

PAPUOŠIMAI SODUI

Akmenys sode yra tokie pažįstami, kad dažnai mes jų nesuvokiame kaip papuošalų pagrindą. Bet šiek tiek fantazijos, šiek tiek pastangų ir akmuo gali tapti nuostabiu aplinkos dekoru.

Aplinkos priežiūra

Aplinkos priežiūra

VIBRUOJANTIS GROŽIS

Kraštovaizdžio architektūra yra svarbi kuriant harmoningą ir sveiką aplinką. Tai formuojama kelerius metus, atliekant nuolatinę jos priežiūrą, kad vėliau gelėtumėte grožėtis nuostabiu vaizdu.

Norite, perskambinsime jums