Apželdinimo paslaugos

_

Jei turite plačius užmojus, mes parengsime apželdinimo projektą ir mūsų rankomis bus atliekamos viso kraštovaizdžio apželdinimo paslaugos. Mūsų patyrę specialistai patars Jums atliekant kiemo apželdinimo darbus.

Aplinkos priežiūra - apželdinimo paslaugos

Apželdinant kiemą ar kitą zoną, svarbu atkreipti demesį į tai, kad 60 – 90% ploto užims veja, todėl labai svarbu ją teisingai pasėti ir vėliau kruopščiai prižiūrėti. Tinkamai suprojektavus vejos plotus ir augalų zonas, alpinariumą, galbūt mažą vaismedžių sodą, galima pasiekti tobulą gamtos ir pastatų harmoniją tiesiog Jūsų kieme!

Skirkite mums daugiau laiko ir peržiūrėkite mūsų kraštovaizdžio paslaugų sąrašą bei sodo dizaino nuotraukas. Mūsų paslaugų spektras apima kraštovaizdžio dizainą, sodininkystę, gražių alpinariumų kūrimą, gėlynų dekoravimą, vejos sutvarkymą bei priežiūrą.

Sodybos apželdinimo paslaugos šiek tiek skiriasi nuo mieste atliekamų apželdinimo darbų. Jei mieste siekiama sukurti jaukią namu atmosferą, nevengiant modernumo ar kiek egzotinių augalų, sodyboje priešingai. Čia rekomenduojama kurti malonios ir natūralios erdvės pojūtį. Todėl geriau rinktis augalus tuos, kurie dera prie esančios gamtos (vandens telkinio ar miško) ir vengti ryškiaspalvių bei imantrių formų augalų. Taip pat rekomenduojama sodybos apželdinimui rinktis veją ir augalus, kurie nereikalauja nuolatinės priežiuros ir gali apsieiti palepinami tik savaitgaliais.

Sodybos apželdinimas

Kodėl mes?

_

Atliekame visus darbus nuo aplinkos sutvarkymo projekto įgyvendinimo iki jos priežiūros. Pamatykite vaizdus >>

Esame statybų įmonė, kurioje dirba pripažinti savo srities specialistai.
Parašykite žinutę kontaktų formos laukelyje ir jums pateiksime individualų pasiūlymą arba paskambinkite telefonu susitarti dėl susitikimo.


Mūsų projektai

_

Idėjas ir vizijas pavertėme nepakartojama realybe.

Visada laukiame jūsų

_

El. paštu, telefonu arba tiesiog atvykite pas mus bet kada, kada panorėsite.

Adresas

Kauno g. 30E,
LT-57244 Kėdainiai

El. paštas

minvalda@gmail.com
www.minvalda.com

Telefonai

+370 682 42352
+370 682 68750

Darbo laikas

Pr.- Pn. 8.00-17.00
Št., Sk. Nedirbame